Nechte si zaplatit vitamíny, cvičení a dětem školu v přírodě

Že se vám nezdá pravděpodobné, aby za vás někdo platil vaše výdaje? Omyl. V rámci preventivních programů zdravotní pojišťovny nabízejí svým klientů bonusy a výhody, mezi něž patří třeba právě příspěvky na pohybové aktivity, očkování nebo pohybové aktivity. Co vše můžete nechat zdravotní pojišťovnu zaplatit za Vás?

Na českém trhu působí dnes sedm zdravotních pojišťoven. V rámci svého konkurenčního boje nabízejí pojištěncům výhody a bonusy. Přijde mi, že málokterý klient o tom ví a málokterý jich tak využívá. Přitom částky, které může reálně každý pojištěnec vyčerpat, nejsou úplně malé. Dostat od pojišťovny 5.000,- korun ročně není nic nedosažitelného. Počítejte se mnou.

Například Všeobecná zdravotní pojišťovna nabízí až 2.750,- korun na očkování nehrazená z veřejného pojištění, 500,- korun na ortodoncii, až 1.500,- korun příspěvek na pohybové a rekondiční aktivity (příspěvek můžete získat pouze při dodržování preventivních prohlídek). Pokud Vaše dítě trápí celiakie a musí dodržovat bezlepkovou dietu, můžete získat každý rok až 6.000,- korun příspěvek.

Vojenská zdravotní pojišťovna nabízí svým klientů v rámci bonusů a výhod příspěvky například pro určitá povolání. Třeba řidiči mohou čerpat speciální bonus 1.500,- korun. Každý klient pak může využít například příspěvku 250,- korun na plavání a 250,- korun na pohybové aktivity. Pro rodiče je pak zajímavá možnost nechat si přispět na školu v přírodě, a to až do výše 1.000,- korun ročně.

Pokud Vás zajímá, jaké bonusy a výhody nabízí Vaše pojišťovna, navštivte web www.zmenazdravotnipojistovny.cz .

Nejlepší úrok

spořicí účet / spotřebitelský úvěr

Nejlepší úrok