Půjčujte si s rozvahou – použijte nezávislý srovnávač úvěrů

Vzít si v dnešní době půjčku je čím dál jednodušší – společností, které nabízejí úvěry neustále přibývá a spousta z nich se specializuje i na ty klienty, kteří by kvůli vysoké zadluženosti u banky s žádostí o půjčku neuspěli. Nabídka je tak čím dál větší a jednotliví poskytovatelé se doslova předhánějí v tom, kdo nabídne lepší podmínky, nižší poplatky nebo výhodnější úrokové sazby. Zorientovat se ve všech nabídkách ale není nic snadného a to nehledě na spoustu podvodných firem, které sice půjčky nabízejí, ale ve skutečnosti pouze obírají své klienty o peníze. Pokud zvažujete, že byste si vzali půjčku, hypotéku nebo konsolidovali svoje stávající úvěry a chcete mít jistotu, že si vyberete dobře, zkuste použít specializovaný internetový srovnávač půjček. Jedním z nich je nezávislý finanční portál Coolpůjčky.cz, který poskytuje komplexní informace pro všechny, kdo mají zájem o úvěr. 

Všechny půjčky přehledně a na jednom místě 

Nechce se Vám zdlouhavě vyhledávat nabídky jednotlivých bank nebo nebankovních společností a počítat, která z nich by se Vám nejvíce vyplatila? Nic takového už dělat nemusíte – veškeré důležité informace ke všem bankovním i nebankovním půjčkám najdete na nezávislém finančním portálu Coolpůjčky.cz, který aktuálně zahrnuje srovnání téměř sedmi desítek různých úvěrů. Ať už potřebujete malou půjčku do výplaty nebo naopak velký úvěr se splatností na několik let, všechny relevantní informace a přehledné srovnání na jediném místě Vám poskytne tento portál, ze kterého si navíc můžete rovnou podat i žádost.

Snadný výběr nejvhodnější půjčky pro Vás 

Pomocí srovnávače si můžete ideální úvěr vybrat velmi snadno – stačí jen zadat požadovanou výši půjčky, zmáčknout Enter a zobrazí se Vám kompletní výpis všech bankovních i nebankovních úvěrů, o které si můžete rovnou zažádat. U každé nabídky navíc uvidíte její dobu splatnosti a úrokové sazby, navíc si každou půjčku můžete rozkliknout a přečíst si o ní další podrobné informace, jako je tabulka splátek, zkušenosti zákazníků, požadavky na žadatele atd. 

Komplexní srovnávač veškerých úvěrových produktů

Cool půjčky ale nenabízejí pouze srovnání klasických úvěrů. Kromě nich se na té samé webové adrese můžete podívat i na srovnání konsolidací (sloučení půjček) a úplnou novinkou je podrobné srovnání hypotečních úvěrů. Nezávislý finanční portál Coolpůjčky tak nabízí nejkomplexnější a nejrozsáhlejší porovnání úvěrových produktů v ČR a poskytuje nejvíce informací mezi podobně zaměřenými servery. Celkem už zde naleznete srovnání téměř stovky finančních produktů a neustále přibývají nové.

Rychlá žádost o půjčku bez zdlouhavého vyhledávání

Jednou z velkých výhod porovnání půjček je i snadné a rychlé podání žádosti o vybraný úvěr. Jakmile si totiž ze srovnávače půjček vyberete produkt, o který máte zájem, nemusíte jej hledat na oficiálním webu daného poskytovatele, ale k žádosti přejdete rovnou jediným kliknutím. Stačí si jen vybrat vhodný produkt, kliknout na tlačítko Žádost a portál Vás automaticky přesměruje na formulář se žádostí. Vše je velmi snadné, rychlé, intuitivní a přehledné.

Informace, rady a recenze pro každého, kdo uvažuje o půjčce

Součástí tohoto portálu jsou kromě informací o konkrétních půjčkách také obecné články, v nichž jsou vysvětleny některé finanční pojmy a definice a umožňují tak pochopit svět úvěrů, hypoték a konsolidací i lidem, kteří s těmito produkty neměli dosud žádné zkušenosti. Články jsou sepsány srozumitelnou formou a na jejich konci navíc najdete i odkazy na konkrétní nabídky, které s daným tématem souvisejí.

Nejlepší úrok

spořicí účet / spotřebitelský úvěr

Nejlepší úrok